A történet egyszerű, egy 12 órás szolgálatból ébredtem, az egyik kedves barátommal kellemes esti teafőzés, némi alkoholos italok elfogyasztása után, azért még józanon, elbúcsúztunk egymástól a Reinerer Frigyes megállóban, mert barátom indult haza.
A gond másnap kezdődött, és folytatólagossá vált, mert hibás döntést hoztam. Kidobtam, konkrétabban a papír hulladéktárolóba helyeztem a feleségem által vásárolt hajsütővas dobozát. Az említett csomagolási eszköz, 3 x 5 akkora volt mint a műszakiberendezés. Mivel úgy láttam, úgy tájékoztatott a feleségem a villamos energia ellátású hajsütő vas kiválóan látja el a feladatát, (az adott cselekménynek nem voltam szemtanúja) Így másnap reggel, joggal gondolhattam, hogy a csomagolás immáron szükségtelenné vált, így azt a papír hulladékok tárolására alkalmas hulladék tartóban helyeztem el.
" Szeretlek, tisztellek, remélem ebben biztos vagy. Igazad van, nem beszéltem meg Veled a doboz deponálásának gondolatát. Azonban éltem azzal a gondolattal, hogy a beszerzett technikai eszköz remekül ellátja a feladatát, mert a teszten túl esett, így véleményeztem, nincs szükség a további logisztikai tevékenységére, vélelmeztem, a megközelítőleg 4x akkora köbtartalommal rendelkező védőcsomagolás lakásban tárolásának megszüntetését. Így azt MSZ 2012. évi CLXXXV. törvény alapján a megfelelő deponálási helyre szállítottam. Nem tudtam, tisztelt ügyészség, hogy ez által a velem házastársi kapcsolatban lévő Mári Veronikát megbántom. Tettem minden következményét vállalom, valóban saját jogkörben az érintett személy megkérdezése nélkül, írásosos hozzájárulása nélkül jártam el. Ezért kérem a tisztelt vádlót, miután 2022. 11. 14. 05:57-kor vissszaszereztem a csomagoláshoz használt eszközt a kihelyezett, erre kijelölt deponáló egységből, sérülés mentesen, kérem az egybegyülteket a tisztelt bíróságot, főleg a feleségemet mint akit említettem imádok, a cselekmény tovább vizsgálatának eltekintésétől, és próbaidőre szabadon bocsátásomat kérelmezem. Ígérem a közeljövőben semmilyen önálló cselekedetre nem ragadtom el magamat. A bíróság és az ügyészség előtt mély megbánást tanúsítok. Kérem büntetésem felfüggesztését, jó lenne ha feleségem nem "Jó reggelt-tel köszöntene
Továbbá kérem lefokozásom, illetve illetménymegvonásom törlését, mert mint már záróbeszédemben kifejtettem, SZERETEM a feleségem! Kérem a tisztelt bíróságot, hogy a fentiek figyelembevételével a vádlót figyelmeztessék, nem vagyok rossz ember, csak olyan döntést hoztam mely nem egyezett a felpereres gondolatival.
Úgy gondolom, hogy a hibát helyre hoztam, azonban a feleségemmel történt beszélgetés után sem enyhült meg irányomban. Akkor most mi is van? Elképzelhető, hogy más is van a háttérben. Ma reggel, mikor az autót átadtam neki, az éjszakás szolgálat után, nem fedezte fel, hogy ma reggel is frissen borotvált vagyok, a kedvenc arcszeszével ápoltam le magamat....