2017. február 6., hétfő

Szösszenet....

Ma az erdélyi vonaton, egy ifjú hölgy megpróbált meggyőzi arról, hogy a románok mind született sátánok. Aztán a éj rákontrázott, Brassóban egy éjjel nappali boltban mindig akkor van pénztár váltás amikor a "Hargita" megérkezik éjjel háromnegyed tizenegykor... Ilyenkor, tekintélyes sor alakul ki a reményeink szerint megnyíló pénztár előtt.... Egy román fiatalember észrevette, hogy bóbiskolok a sorban három csokival a kezemben, előre tessékelt, majd a többi kosarát csordultig vásárló honfitársát is megkérte, engedjenek előre.... Közben azt is megtudakolta, honnét jöttem, tehát azt is tudta magyar vagyok! És mindenki előre engedett. Románok voltak, nem Székelyek... Ők nem engedtek volna előre... Köszönöm!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése