Évek óta nem volt Karácsonyunk szerelmemmel, feléségemmel. Állítottunk karácsonyfát, készültülk az ünnepre, de vagy szolgálatban voltan, vagy utaztam (saját kérésemre, akinek kis gyermeke van, az maradjon otthon. Nincs egyetlen egy emlékem sem egy kettesben együtt töltött karácsonyról. Nem tudom mit kell tennem, hogyan éljem meg a pillanatot közösen felújított otthonunkban. Duruzsol majd a kandallónak látszó gázkonvektor, egymás kezét fogva ücsörgünk a a pár hete vásárolt kanapén.A gyermekeimmel és unokámmal együtt töltött pillanatokat gyorsan lemondtam, mert nem kívántam megfertőzni őket. Feleségem családtagjait sem szerettem volna megfertőzni a kórral mely bennem lappangott. Eddig szerencsém volt, magányos utazós esték, vagy szolgálatban tellő éjszakák.ííííímost mégis az általam legszeretettebb lénnyel töltött este kezd homályt. Hogy fog telli az este, mit fogunk csinálni,
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése