A BR41-es sorozatot a DRG 1934-ben rendelte meg a Berliner Maschinenbau-tól. Az új mozdonytípus a gyorstehervonatokhoz kívánták alkalmazni, 1937-ben kezdték a két prototípust tesztelni a német vasutaknál, és az 1 D'1 tengelyelrendezés biztosította a megfelelő súlyeloszlást. A 90 km/h maximális sebességű és 1900 LE teljesítményű mozdonyból (Oschenlok becenéven, Ökör) összesen 366 darabot gyártott számos németországi mozdonygyár. A második világháború után a DB 216, míg a DR 122 darabot tarthatott meg, a többit jóvátételként számos europai vasúthoz állomásították. 1959-ben indult meg a DR-nél a "Reko" program, melynek keretében 102 darab BR41-es sorozatú gőzmozdony kapott korszerű kazánt és egyéb újabb a hatékonyságot növelő alkatrészt. A "Reko" programban résztvevő mozdonyok a pályaszámon belüli sorszám elé egyes számjegyet kaptak. A dízel- és villamosvontatás fejlődésével a sorozat jelentősége folyamatosan csökkent, míg a nyolcvanas évek elején selejtezték a járművek többségét, egy két múzeumi példány kivételével.
A Piko 1981-től gyártotta a BR41.1147-2 pályaszámú mozdonyt eredetileg 6326 katalógusszámmal, a tulajdonomban lévő modellnek a dobozán a 12212 katalógusszám szerepel pedig 1985-ös beszerzés. A modell eredetie 1939-ben épült, Schichauban, a DRG-nél BR41.147 pályaszámot kapott. Majd a második világháború után az NDK-ban, 1960-ban végezték rajta "Reko" felújítást, majd 1970-ben további átalakítások után kapta BR41.1147-2 pályaszámot. Majd 1977-ben leállították, és 1978-ban selejtezték a DR kötelékéből. Már a modell kivitelű gyártmányok közé tartozott, azonban a műanyagból készült csatlórudak, főleg négy csatolt kerékpárt figyelembevéve (meglehetősen nagy volt a menetellenállás miattuk), a szerkocsi hajtás kiforratlansága, illetve a gyártó nem jelölte meg a legkisebb bejárható ívet. Így gyakran törtek a csatlórudak, különösen az ovál pályákon. A menetirány szerinti világítást még a klasszikus izzókkal oldották meg, noha a mellgerenda lámpák már rendkívül kidolgozottak voltak. Így egy gyönyörű valóban részletgazdag, ám inkább vitrinmodellt tudhatott magáénak a modellgyűjtő.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése