2015. július 13., hétfő

Tanítások... I.

Biztos megváltozott valami Bennem! Az a fránya pákozdi hölgy, sok sok mindent kipucolt a lelkem mélyéről. Valószínű, hogy sok sok embernek ezek a dolgok teljesen evidensek, illetve magától érthetődőek, de nekem még tanulnom kell. Hogy mit is? Vannak szituációk amikor nem én vagyok a középpont... Mert olyan sokan akarnak téged, én Kedvesem! Apukád, Anyukád, a nagypapád, a barátnőid... és még ki tudja hányan... Idő, és odafigyelés, azt hiszem mindannyiunk számára ez a legfontosabb kritérium, erre vágyunk akár tudatosan, akár tudat alatt... A minőségi idő amely minden szeretett embernek jár, és meg is kell kapnia, mert fontos! Olyan jó hogy ennyi ember kívánja a társaságod, amely tiszta és szép lélekre utal! Én is ebben a sorban vagyok, mint ahogy te is, amikor a gyermekeimnek kell segíteni, szállítani, adakozni, stb. Csoda volt a hétvége, és az sem zavart, hogy nem minden úgy alakult ahogy azt én szerettem volna :-) Szerencsére már tudom kezelni, és kaptam hozzá kellő bölcsességet, hogy meg tudjam élni a hirtelen program változásokat... Persze ebben voltak meglepetések is :-) Azért azonban néha szeretném tudni mi az amire számíthatok :-) "Napraforgó táblában csak kora reggel lehet telifényes képeket készíteni, ez nem ragaszkodás, hanem tény amelyet a természet ír elő! Főleg ha az ember Kedvese kéri az ilyen fotókat :-) Szeretném azonban, ha lehet, hogy te is kevesebb feszültséggel éld meg, ha változik a program amit te kódolsz magadban, és azon a negyed órán amit a napraforgó táblánál szeretnék eltölteni nem múlik a világ sorsa. Már megértem, ha valamihez nincs kedved, megtudom érteni és el is fogadom azt durcizás nélkül :-) Csak annyit szeretnék kérni, hogy ha valamihez nincs kedved akkor jelezd, vagy gondold át az idő fogalmát.. Sokan kis időbe annyira nem férünk el... valaki mindig vesztesnek fogja érezni a pillanatot amire készült... Nagyon jól éreztem magam a hétvégén! Csodálatos pillanatokat kaptam, amelyekkel sok mosolyt csaltál az arcomra. Olyan élményekkel ajándékoztál meg,hogy ihaj :-) Nagyszerű volt minden és csodálatos! Köszönöm Neked(tek) Szép nap volt :-) Aztán a második sem volt rossz :-) Sőt...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése