2014. december 12., péntek

életünk érzelmei 1

Mai nap elkezdem múltam egy darabkáját kutatgatni, mikor is kezdődött most is folyó történetünk a "Kicsi Csodával"..... Nem könnyű dolog. Csodálatos üzeneteket olvastam a kezdetekről, amelyekre sikerült rácáfolnunk az elmúlt hónapokban. Az emlékek alapján kapcsolatunk kezdetét valahová november végére tettem, de milyen csalóka is az idő.... Meghosszabbítanám a közös emlékeket, hogy még több időt adjak a kezdeti boldogságnak. Ám ez nem igaz, akkor egyetlen dologért kezdtem el neki udvarolni, mert szerettem volna őt testileg is megkapni. Ez az egyetlen önző cél vezérelt. Nagyon vágytam rá. Aztán mikor elindult a dolog, már nem volt megállás, nagyon belezúgtam, eszményi társ és szerető volt. A szerető szó mind két értelmében, nagyon tudott szeretni... na erről később.
Titkos volt a kapcsolatunk nagyon sokáig, ezért e-mailt nem találtam ebből az időszakból. Bíztam benne, hogy legalább egy novellát írtam vagy két sort legalább. Szóval kutakodtam a levelek között a számítógép fálj-jai között, de semmi információt nem leltem. Végső kétségbe esésembe eszembe jutott, m hogy ő blogot írt akkoriban, volt még rá ideje :-) Megtaláltam a bejegyzését, melyből egy öröknaptár segítségével kiderítettem, hogy az első közös együttlétünk december 7-én volt. Az első randink mikor azt nem sikerült kiderítenem, mert arról egy árva mukkot sem írt. Pedig azt hiszem az lett volna az igazi időpont.... amikor összeszedtem a bátorságomat, és elhívtam randizni.
Nem ezt a dátumot vártam.... de most nagyon elgondolkoztatott. Ugyan is napra pontosan négy évvel később ismét egymásra találtunk. Egymásé lettünk egy borzalmas hétvége után.....

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése