Ma reggel egymás mellett ébredtünk, a reggelit úgy döntöttünk, hogy nem otthon fogjuk elfogyasztani... Elmentem bevásárolni az ebédhez valókat, majd találkoztunk és elmentünk "sonkástoast-ot" enni, közben csacsogtunk, nagyon jó hangulatban kezdődött a reggel.
-Peti ügyet is talán sikerült lezárnia, ám én azt hiszem nem fogja ilyen könnyedén feladni. "KicsiCsodának" megint volt egy bölcs mondása az üggyel kapcsolatban... -Mi a helyünkön vagyunk, és ő is meg kell hogy találja a helyét.... Nagyon szeretném, ha kapcsolatunk rendeződne, és meg tudnák tartani a barátságot, ahogy ez nekem is sikerült első komoly kapcsolatommal.
Megcsináltuk az ebédet, és egy nyugis délutánt töltöttünk el....
Azért édes volt ahogy heccelt, mert ma egy bálba megy, és milyen csinos lesz ott... :-) Tudom milyen jól fog kinézni, és mennyi pasi fogja legeltetni a szemét rajta, és ő büszke lesz önmagára, és én is az vagyok rá, hogy így tud megjelenni :-) Van bennem egy természetes féltékenység, de bízom benne! Érezem, hogy mennyire szeret!
Készülök a négynapos útra, Bécs-Belgrád-Bécs-Budapest, kíváncsi vagyok milyen lesz, a lelkem rendben van, inkább szakmailag izgulok... Jó, hogy vannak ilyen új utak, amelyek megint érdekességet hoznak az életbe...
Persze azért hiányozni fog nagyon "KicsiCsoda", de hát ez természetes.... Három nap múlva újra együtt leszünk, és az "csak" három éjszaka. Sokat fogok gondolni rá.
Szeretlek! Nyussz! Pussz!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése