2020. december 3., csütörtök

Beszélgetés a Sátánnal 2.,

 A bejegyzés, töprengés nem politikai célzatú, csak emberi...


Bekussolt kormányoldali trollhadak

Ugyanazt a kétségbeesett hallgatást érzem a Fidesz párti kommentelők részéről, mint amikor kipattant a Borkai ügy.
Jaj, ezt most, hogyan, miképpen lehet lereagálni, hogyan lehetne menteni a menthetetlent?
A Borkai ügy kapcsán a legerőteljesebb védekezés az volt, hogy "de legalább nem buzi, mint ti libernyákok!"
...és most?
Én elképzelem a mezei fideszes Józsi nénit, amint ott ül a gép előtt, ujjaiban a visszavágás vágya, de...
Itt már nem müxik se Soros, se Gyurcsány, se a migránsok, itt már nem lehet buzizni, nem lehet kábítószerrel riogatni, a liberális eszmék szembe állításával, a Fidesz - KDNP keresztény értékekre hivatkozva.
Szájer József a Fidesz alapítója, az alaptörvény írója, nem egy paraszt a sakktáblán, hanem szinte a vezérrel egyenértékű valaki, egy bástya Orbán oldalán.
Nem egy falusi fideszes polgármester tivornyázásáról szól a brüsszeli történet, hanem az elmúlt 30 év fideszes politikájának szembe köpéséről, az egyik fideszes alapitó részéről.
Mintha maga Jézus lépett le volna a keresztfáról, hogy bűnnel mocskolja be az addigi életművét.
Mit írjon erre egy Fidesz troll????
Mit lehet írni arra, hogy egy EP képviselő meztelenül menekült/mászott az ereszcsatornán a belga rendőrök elől, hogy meleg, hogy kábítószert használt vagy terjesztett, vagy mindkettő.
Mit lehet arra írni, hogy mentelmi jog mögé bújt gyáván.
Eddig két ellenérvet kaptam 🙂
- "a libernyákok között is biztos van ilyen!"
Biztos van 🙂 csak az nem menekül a rendőrök elől pucéran, hanem vállalja, hogy meleg, hogy használ kábítószert, mert van gerince!
- "megbotlott, de be ismerte"
Aha! Gyurcsány mit is kapott, amikor Öszödön beismerte az addigi kudarcát? Pedig ő nem meztelenül menekült a rendőrök elől 🙂
Vajon mit írhat, erre a hatalmas blamázsra egy fidesz troll?
Szerintem semmit, csak lecsukja a laptop monitorját és mély kussban marad.
Nullává vált a vélt erkölcsi fölényetek, ahogy Szájer kimadár József pedig erkölcsi hullává!

Erre reakció... 

Nem vagyok fideszes néni... Sőt még csak nem is nőnemű vagyok. Hibázó politikust látok. Csak egy embert, "Ecce Homo", elképzelhetőnek tartható, hogy nemi identitását alárendelte egy olyan eszmének, mellyel nem biztos. hogy egyetértett, de a többség boldogulását tartotta szem előtt? Nem vagyok Fidesz párti, csak töprengek, nézelődöm. Nem értek egyet a tettével, valóban komikus, megalázó, emberi mivoltjában.

Csak gondolkodom, ha így neki esik a melegpárti, kábítószer függő baloldal, akkor nem történik valami ellentmondás? Szerintem meg kellett volna hívni a másik pártokba, hiszen őket igazolja, az ő életvitelüket, életfelfogásukat.... Nem értem, miért kell fröcsögni... Magam részéről, egy kellemes kapcsolatban élek, egy hölggyel, akit szeretek, nincs hatalmam, egyszerű ember vagyok, akit nem biztos, hogy lehet támadni. Mert befizetem az adóm, nincsenek klerikális kapcsolataim, betartom a kijárási korlátozást, -noha olyan papírom van, hogy elvinnék a rendőrt-  

A szó hatalom, még akkor is ha az ellenzék állandóan a szólásszabadsággal van elfoglalva. Vannak pillanatok, amikor jobb csendben maradni. Főleg a múlt ismeretében. Hibás vagyok, mert sem az Nem eszem, P, sem a Fidel alatt nem függött a bevételem a aktuális politikától, ugye ezzel nem mindenki van így, mert kétkezi munkás vagyok. Teremtek, nem rombolok. Csak próbálok élni, mint egyszerű kis ember. Tévedtek, ha ismét "lánglelkű forradalmárokat" akartok toborozni. Ez a világ már nem így működik. Én már régen rájöttem, csekélyes életem csak magamnak köszönhetem, nem függött politikától. Nagy lépés lesz az emberiségnek, nagyobb mint a Holdra szállás, amikor egyénenként rájövünk.... Mert sorsunk kovácsai nem pártok, kormányok, hanem mi magunk. Saját emberi vagy éppen embertelen tetteink. Jó lenne, ha a közösség tagjai, honpolgárok, aktivisták elgondolkoznának: -Isten saját képmására teremtette az embert, a sátánt mi teremtettük, a belső legrosszabb gondolatinkból.... Nem lehetne megszüntetni ezt a gyűlölködést? Kinek (személy szerint) van ebből haszna? Összeugrasztanak minket, kezdve a Ferencváros, kontra Újpest labdarúgó mérkőzéstől, a jobb/bal politikáig. A politika nem létezik, csak azt hisszük, mi egyedi csodálatos lények lehetnénk, akik ráébredhetnének arra, ez a plebs élteti a világot, kiszolgálunk, utaztatunk, termelünk, oktatunk, mindenki a saját képessége szerint... Első felismerés, hogy emberek vagyunk, saját igényeink, vágyaink alapján. Nem valami nagy közös megfoghatatlan politikai cél vezérel minket. Nézz magadba, nézz a valós világodba... Egy sertés pörkölt, amit te készítettél, a kedvesed megcsinálta hozzá a nokedkit, az anyósod által készített csalamádé.... Csodás világ, csak élvezned kellene, nem furcsa irományokat írogani. Mielőtt írsz, gondold végig ma mit tettél az emberért.... nem szóval (az olyan mint a segg, mindenkinek elég nagy van belőle) , hanem tettel... Kedves tollnok, nem biztos, hogy nem a fizetésedért dolgozol, amikor ártó, métlyező szavaidat szórod szét az éterben. Gondolkozz, teremtettél ezzel valamit? Vagy csak gyűlölködés magvait hintedd el, pedig a teremtés, megoldás, elfogadás gondolatival is tudtál volna gyarapítani... Tudon nem releváns, de egy homoszexulális költő gondolatával zárnám a hozzászólásom, pedig gondolataid alapján nem releváns: -Hass, allkos, gyarapíts, és a haza fényre derül.... már ha ezek a szavak mondanak valamit...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése