A bejegyzés, töprengés nem politikai célzatú, csak emberi...
Bekussolt kormányoldali trollhadak
Erre reakció...
Nem vagyok fideszes néni... Sőt még csak nem is nőnemű vagyok. Hibázó politikust látok. Csak egy embert, "Ecce Homo", elképzelhetőnek tartható, hogy nemi identitását alárendelte egy olyan eszmének, mellyel nem biztos. hogy egyetértett, de a többség boldogulását tartotta szem előtt? Nem vagyok Fidesz párti, csak töprengek, nézelődöm. Nem értek egyet a tettével, valóban komikus, megalázó, emberi mivoltjában.
Csak gondolkodom, ha így neki esik a melegpárti, kábítószer függő baloldal, akkor nem történik valami ellentmondás? Szerintem meg kellett volna hívni a másik pártokba, hiszen őket igazolja, az ő életvitelüket, életfelfogásukat.... Nem értem, miért kell fröcsögni... Magam részéről, egy kellemes kapcsolatban élek, egy hölggyel, akit szeretek, nincs hatalmam, egyszerű ember vagyok, akit nem biztos, hogy lehet támadni. Mert befizetem az adóm, nincsenek klerikális kapcsolataim, betartom a kijárási korlátozást, -noha olyan papírom van, hogy elvinnék a rendőrt-
A szó hatalom, még akkor is ha az ellenzék állandóan a szólásszabadsággal van elfoglalva. Vannak pillanatok, amikor jobb csendben maradni. Főleg a múlt ismeretében. Hibás vagyok, mert sem az Nem eszem, P, sem a Fidel alatt nem függött a bevételem a aktuális politikától, ugye ezzel nem mindenki van így, mert kétkezi munkás vagyok. Teremtek, nem rombolok. Csak próbálok élni, mint egyszerű kis ember. Tévedtek, ha ismét "lánglelkű forradalmárokat" akartok toborozni. Ez a világ már nem így működik. Én már régen rájöttem, csekélyes életem csak magamnak köszönhetem, nem függött politikától. Nagy lépés lesz az emberiségnek, nagyobb mint a Holdra szállás, amikor egyénenként rájövünk.... Mert sorsunk kovácsai nem pártok, kormányok, hanem mi magunk. Saját emberi vagy éppen embertelen tetteink. Jó lenne, ha a közösség tagjai, honpolgárok, aktivisták elgondolkoznának: -Isten saját képmására teremtette az embert, a sátánt mi teremtettük, a belső legrosszabb gondolatinkból.... Nem lehetne megszüntetni ezt a gyűlölködést? Kinek (személy szerint) van ebből haszna? Összeugrasztanak minket, kezdve a Ferencváros, kontra Újpest labdarúgó mérkőzéstől, a jobb/bal politikáig. A politika nem létezik, csak azt hisszük, mi egyedi csodálatos lények lehetnénk, akik ráébredhetnének arra, ez a plebs élteti a világot, kiszolgálunk, utaztatunk, termelünk, oktatunk, mindenki a saját képessége szerint... Első felismerés, hogy emberek vagyunk, saját igényeink, vágyaink alapján. Nem valami nagy közös megfoghatatlan politikai cél vezérel minket. Nézz magadba, nézz a valós világodba... Egy sertés pörkölt, amit te készítettél, a kedvesed megcsinálta hozzá a nokedkit, az anyósod által készített csalamádé.... Csodás világ, csak élvezned kellene, nem furcsa irományokat írogani. Mielőtt írsz, gondold végig ma mit tettél az emberért.... nem szóval (az olyan mint a segg, mindenkinek elég nagy van belőle) , hanem tettel... Kedves tollnok, nem biztos, hogy nem a fizetésedért dolgozol, amikor ártó, métlyező szavaidat szórod szét az éterben. Gondolkozz, teremtettél ezzel valamit? Vagy csak gyűlölködés magvait hintedd el, pedig a teremtés, megoldás, elfogadás gondolatival is tudtál volna gyarapítani... Tudon nem releváns, de egy homoszexulális költő gondolatával zárnám a hozzászólásom, pedig gondolataid alapján nem releváns: -Hass, allkos, gyarapíts, és a haza fényre derül.... már ha ezek a szavak mondanak valamit...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése