2021. január 22., péntek

Végy sósavat.... és igyál...

 Beért a reklám... én például néha kecskebékának gondolom magam, vagy mormotának, vagy gundinak... esetleg nyúlnak... talán dzsungáriai törpehörcsögnek... ha Napoleon-nak, vagy Julius Cesar-nak érezném magam, vinnének az elmegyógyintézetbe... de földigiliszta lehetek, mert az transznemű...

Nem tudom, ebben a világban szeretnék létezni. Ám azt választottam, hogy ide születek. Még nem tudom miért hoztam ezt a döntés a "Köztes Létben, a Bardóban" ám biztos megvan az oka Még keresem, kutatom. Felvállaltam az a társadalmi választást, hogy kiválasszam a vezetőinket. Azonban sok más döntéssel nem ruháztam fel őket. Mert a választási ígéreteikben nem ezt ígérték... Csacsi egyszerű állampolgárként aljas módon, csak a családom, szeretteim boldogulását tartottam szem előtt. Mert nem engem bíztak meg az államhatalom gyakorlásával, a feladatok megoldásával. Nincs rá képzettségem! Szívesen átengedem ezt másoknak, akik tanultabb emberfők, értik és tudják a világ rendjét.Azonban tegnap este betelt a pohár. Nagyon kemény diktatúrában nevelkedtem, a "Kádár" korszakban. Kaptam pofont a rendőrtől, mert "SaXson" jelvényt viseltem a farmerdzsekimen. Nem is méltatlankodtam, csak otthon, mely a pofon párját adta apámtól... - kötözködsz a rendőrrel. Ma már a rendőr noném alkat, azt teszi amit parancsolnak neki. Saját anyját is letartóztatná egy vírus ellenes kijelentésért. Ma reggel, hagymáért mentem a piacra, nem volt ember aki maszkot viselt az utcán, természetesen a bevásárló centrumban ahol "erősen pigmentált egyének, sőt niggerek az őrök, a megfélemlített fehér, honi lakosság kerüli a konfliktust, főleg ezekkel a kevésbé iskolázott teremtményekkel szemben. Itt a vég, saját hazánkban megaláznak olyan lények, melyek régen csak a társadalom külső rétegeként léteztek! Ember! Ébredj fel! Komédiások, (tényleg Sas József a Nemzet komédiása) , ripacsok, mondják mit érezz mit kedvelj, mi a te utad. Hihetetlen, de tényleg ide jutottunk.


A tegnapi megjelenés Gulyás úrtól, talán túl dimenzionalizáltam a megszólítást, képe volt bejelenteni... "Az esetükben például az este 8 óra utáni kijárási korlátozás fenntartásának nincs értelme. Természetesen csak az oltott egyénekre értendő a hozzászólás... hol van a döntés, az állampolgári döntés (nincs kényszer, hát van). Hát ez nem diktatúra, hanem mélységes elnyomás! Nem veszi figyelembe a szabad választás jogát! Tényleg képes volt ezt a gondolatot megosztani? Azt hiszem itt a világ, a szabad világ vége... A zöldséges, a hentes nem szolgál ki mert nem vagyok magam hajlandó beoltatni magam, egy kétes eredetű oltóanyaggal....  Talán nem fognak kiszolgálni a benzinkútnál, esetleg nem utazhatok a közhasznú (mellesleg adóforintjaimból támogatott közlekedési eszközön?). Vagy a TB felé befizett sok milló forintomért nem kapok ellátást? Nem kellene valamit tennünk? Tényleg ez a járható út...  

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése