Beért a reklám... én például néha kecskebékának gondolom magam, vagy mormotának, vagy gundinak... esetleg nyúlnak... talán dzsungáriai törpehörcsögnek... ha Napoleon-nak, vagy Julius Cesar-nak érezném magam, vinnének az elmegyógyintézetbe... de földigiliszta lehetek, mert az transznemű...
Nem tudom, ebben a világban szeretnék létezni. Ám azt választottam, hogy ide születek. Még nem tudom miért hoztam ezt a döntés a "Köztes Létben, a Bardóban" ám biztos megvan az oka Még keresem, kutatom. Felvállaltam az a társadalmi választást, hogy kiválasszam a vezetőinket. Azonban sok más döntéssel nem ruháztam fel őket. Mert a választási ígéreteikben nem ezt ígérték... Csacsi egyszerű állampolgárként aljas módon, csak a családom, szeretteim boldogulását tartottam szem előtt. Mert nem engem bíztak meg az államhatalom gyakorlásával, a feladatok megoldásával. Nincs rá képzettségem! Szívesen átengedem ezt másoknak, akik tanultabb emberfők, értik és tudják a világ rendjét.Azonban tegnap este betelt a pohár. Nagyon kemény diktatúrában nevelkedtem, a "Kádár" korszakban. Kaptam pofont a rendőrtől, mert "SaXson" jelvényt viseltem a farmerdzsekimen. Nem is méltatlankodtam, csak otthon, mely a pofon párját adta apámtól... - kötözködsz a rendőrrel. Ma már a rendőr noném alkat, azt teszi amit parancsolnak neki. Saját anyját is letartóztatná egy vírus ellenes kijelentésért. Ma reggel, hagymáért mentem a piacra, nem volt ember aki maszkot viselt az utcán, természetesen a bevásárló centrumban ahol "erősen pigmentált egyének, sőt niggerek az őrök, a megfélemlített fehér, honi lakosság kerüli a konfliktust, főleg ezekkel a kevésbé iskolázott teremtményekkel szemben. Itt a vég, saját hazánkban megaláznak olyan lények, melyek régen csak a társadalom külső rétegeként léteztek! Ember! Ébredj fel! Komédiások, (tényleg Sas József a Nemzet komédiása) , ripacsok, mondják mit érezz mit kedvelj, mi a te utad. Hihetetlen, de tényleg ide jutottunk.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése