A ČSD S 499.0 sorozat és a ČSD S 499.1 sorozat egy csehszolvák gyártású villamosmodony sorozat volt. Csehszlovákia felbomlásakor 1988 után a mozdonyok Szlovákiába kerültek ŽSSK 240 sorozat megjelöléssel.
1968-1969 között összesen 145 db készült belőle a Škoda Pilsenben található gyárában. Villamos mozdony tengelyelrendezése Bo Bo, állandó teljesítménye 3080 kW, össztömege 85 t. Sajnos a mozdony hajtásrendszeréről nem találtam információt, ami biztos, 25 kV-os felsővezetékre lett építve így, nem egyszer találkoztam vele a Nyugati-, és a Keleti-pályaudvar vágányain.
A mozdony érdekessége, hogy karosszériája fém helyett üvegszálas erősítésű műanyagból készült, ebből ered beceneve is: "Laminátka". Az anyaghasználatot hivatalosan a súlycsökkentéssel indokolták (mely valószínűsíthető is figyelembe véve a 21,25 tonnás tengelyterhelést az akkor sok helyen még fa talpfás felépítmény miatt), de elképzelhető hiánygazdaság során fellépő anyaghiányban és nagy mennyiség minél gyorsabb előállítása is szerepet játszhatott.
| A "Laminátka" Nyulas-Elágazás kihúzóvágányán.... |
Nos, az első Piko Expert modellem, -hát el lehet felejteni a 80-90-es évek Piko-ját, ez már valami más. Drasztikusan részletgazdag kidolgozás, hihetetlen csendes, tökéletes járás (analógban). Az áramszedők olyan filigrának, mint a tetőszerelvényeken áthaladó vezetékek. Csodálatos modell! Nagyon örülök, hogy megvásároltam.
Azonban, van egy apró problémám ebben a digit (idit) világban, miért nem világít a felső fényszóró, kis híján 80.000 Ft-ért? Értem én, digitben külön lehet kapcsolni, és ez valóban korrekt. Azonban árulnak egy csendes (nem zajos modellt), valószínűleg olyanok vásárolják meg, akik nem digi-sek. Akkor? Vasúti jármű háromlámpás homlokfénnyel közlekedik... Tényleg visszalépünk, vagy csak minket analóg modellezőket kényszerítenek.... Nem szeretnék nagyképűsködni, de több mint 300 vontatójármű van a birtokomban, na ezeket nem szeretném digitalizálni, tudom őskövület vagyok... de vasútmodellező...
Megfelelő mennyiségű laposelemnek a mozdony oldalára szigszalagozása biztosítja a tápot, bekötöd a homloklámpához, és juhé!
VálaszTörlés